Logitech H650E USB Type A Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonlu
Kanal Sayısı
7.1
Bağlantı
USB Type A
Renk
Siyah
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
107 dB
Empedans Değeri
39 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
2.906,14 TL
9 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
9 FİYAT
yakala
Logitech H650e Mikrofonlu Kulaklık, Mono Kulaklık, Gürültü Azaltma, Ses Ayarı ve Kabloda Sessize Alma, LED Gösterge, USB Bağlantısı, PC/Mac/Dizüstü Bilgisayar - Siyah/Gümüş
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.906,14 TL
Azaraks
LOGITECH H650e StereoUSB Kafa Üstü Kulaklık 981-000519
1 gün içinde kargo
6.588,06 TL
incehesap
Logitech H650E 981-000519 Stereo Kulak Üstü Çağrı Merkezi Kulaklığı
Ücretsiz Kargo
6.659,00 TL
UZMANLARPC
H650e STEREO USB HEADSET 981-000519
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.671,21 TL
Smallman
Logitech H650E Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.790,14 TL
onlinealisverisyap
Logitech H650E Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
8.304,66 TL
TEKNOMEDA
Logitech H650E Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
8.529,19 TL
Logitech H650E Kulaküstü Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu |
| Kanal Sayısı | 7.1 |
| Bağlantı | USB Type A |
| Renk | Siyah |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 107 dB |
| Empedans Değeri | 39 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Seri | Logitech H650E |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Logitech H650E Kulaküstü Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Logitech H650E Kulaküstü Kulak Üstü Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Logitech H650E USB Type A Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Jbl Tune 770BTNC Bluetooth Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Jbl Live 770 Bt Bluetooth Gürültü Önleyici Mikrofonlu Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Beyerdynamic DT 990 Pro Black Special Edition Referans Kulaklık 250 Ohm | |
| 2.906,14 TL | 12.980,00 TL | 12.999,00 TL | 12.879,00 TL | |
| Kullanım Tipi | Kablolu | Kablosuz | Kablosuz | — |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü | Kulak Üstü | Kulak Üstü | — |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu | Mikrofonlu | Mikrofonlu | — |
| Kanal Sayısı | 7.1 | 7.1 | 7.1 | — |
| Bağlantı | USB Type A | Bluetooth | Bluetooth | — |
| Renk | Siyah | Siyah | Siyah | — |
| Ses Çıkış | Stereo | Stereo | Stereo | — |
| Ses Seviyesi | 107 dB | 100 dB | 103 dB | — |
| Empedans Değeri | 39 ohm | 32 ohm | 32 ohm | — |
| Düşük Frekans | 20 Hz | 20 Hz | 20 Hz | — |
| Yüksek Frekans | 20 kHz | 20 kHz | 20 kHz | — |
| Model | — | Tune 770BT | Live 770BT | — |
| Seri | Logitech H650E | Tune | Live | — |


































