Logitech H570E USB Type A Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonlu
Kanal Sayısı
7.1
Bağlantı
USB Type A
Renk
Siyah
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
107 dB
Empedans Değeri
39 ohm
Düşük Frekans
20 Hz
2.631,59 TL
22 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
22 FİYAT
uzmanteknoloji
Logitech H570E 981-000575 Stereo Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.631,59 TL
Uzman Teknoloji
Logitech H570e Stereo 981-000575 Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklığı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.719,90 TL
Teknosa
Logitech H570e 981-000575 USB Stereo Kulak Üstü Kulaklık
Ücretsiz Kargo
2.719,90 TL
shnteknoloji
Logitech H570E 981-000575 Stereo Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.562,50 TL
Teknosa
Logitech H570e Mono Mikrofonlu Siyah Kulak Üstü Kulaklık
Ücretsiz Kargo
3.599,00 TL
brlteknoloji
Logitech H570E 981-000575 Stereo Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.732,55 TL
Nepal Bilişim
Logitech H570E Mikrofonlu Mono Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.199,00 TL
Logitech H570E Kulaküstü Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu |
| Kanal Sayısı | 7.1 |
| Bağlantı | USB Type A |
| Renk | Siyah |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 107 dB |
| Empedans Değeri | 39 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Seri | Logitech H570E |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Müzik |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Logitech H570E Kulaküstü Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Logitech H570E Kulaküstü Kulak Üstü Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Logitech H570E USB Type A Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Koss PRO4S 3.5 mm Kablolu Stüdyo Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Sennheiser SC 45 3.5 mm Jack Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah | SteelSeries Arctis Nova 5P Wireless ve Bluetooth PS ve PC Oyuncu Kulaklığı | |
| 2.631,59 TL | 8.570,46 TL | 8.500,00 TL | 8.244,03 TL | |
| Kullanım Tipi | Kablolu | Kablolu | Kablolu | — |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü | Kulak Üstü | Kulak Üstü | — |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu | Mikrofonsuz | Mikrofonlu | — |
| Bağlantı | USB Type A | 3.5 mm | 3.5 mm | — |
| Renk | Siyah | Siyah | Siyah | — |
| Kablo Uzunluğu | — | 120 cm | — | — |
| Ses Çıkış | Stereo | Stereo | Mono | — |
| Ses Seviyesi | 107 dB | 99 dB | — | — |
| Empedans Değeri | 39 ohm | 35 ohm | — | — |
| Düşük Frekans | 20 Hz | 10 Hz | — | — |
| Yüksek Frekans | 20 kHz | 25 kHz | — | — |


































