Appa SRF-888 80 × 40 cm Siyah Gaming Mousepad
Renk
Siyah
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
Desenli
Hayır
131,64 TL
10 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
10 FİYAT
Sarfnet
Appa SRF-888 Düz Oyuncu Mouse Pad 32x24cm Siyah
Ücretsiz Kargo
131,64 TL
Sarfnet
Appa Srf-888 Düz Siyah Oyuncu Mouse Pad 32x24 Cm Kaymaz Dikişli
149,00 TL
sarfnet
Appa Srf-888 Düz Siyah Oyuncu Mouse Pad 32X24 Cm Kaymaz Dikişli
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
149,00 TL
teknopad
Appa Srf-888 Düz Siyah Oyuncu Mouse Pad 70X30 Cm Kaymaz Dikişli
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
239,00 TL
Sarfnet
APPA SRF-888 DÜZ SİYAH MOUSE PAD 24X20 CM KAYMAZ
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
275,00 TL
sarfnet
Appa Srf-888 Düz Siyah Oyuncu Mouse Pad 70X30 Cm Kaymaz Dikişli
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
275,00 TL
Sarfnet
Appa Srf-888 Düz Siyah Oyuncu Mouse Pad 70x30 Cm Kaymaz Dikişli
275,00 TL
Appa SRF-888 80 × 40 cm Siyah Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Siyah |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 40 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 80 cm |
Appa SRF-888 80 × 40 cm Siyah Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Appa SRF-888 80 × 40 cm Siyah Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Appa SRF-888 80 × 40 cm Siyah Gaming Mousepad | Logitech Series Çift Kat Kaymaz 80 x 40 cm Siyah Gaming Mousepad | İlyuka Mouse Pad 70X30 cm Anime Warrior Ilyuka MP447030 Gaming Oyuncu Dikişli Kenar Pürüzsüz Yüzey Kaymaz Kauçuk Taban - 70x30cm - Cosmic | İlyuka Mouse Pad 70X30 cm Black And White Abstract Patterns Ilyuka MP367030 Gaming Oyuncu Dikişli Kenar Pürüzsüz Yüzey Kaymaz Kauçuk Taban - 70x30cm - Karışık - Beyaz | |
| 131,64 TL | 465,27 TL | 462,11 TL | 462,11 TL | |
| Ölçü | — | 80x40 cm | — | — |
| Renk | Siyah | Siyah | — | — |
| Gaming | — | — |


































