Glorious Element Ice 43 × 38 cm XL Gri Gaming Mousepad
Renk
Gri
Materyal
Kumaş
Yüzey Tipi
Yumuşak
Şekil
Dikdörtgen
Kalınlık
3 mm
Gaming
Boyut
XL
3D
Baskılı
Hayır
Bilek Destekli
646,93 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
Hepsiburada
Glorious Element Mouse Pad Air Siyah
Ücretsiz Kargo
646,93 TL
elektropazar
Glorious Element Mouse Pad 38*43
Ücretsiz Kargo
919,00 TL
Hepsiburada
Glorious Element Mouse Pad - Fire Siyah
Ücretsiz Kargo
1.149,00 TL
Think24
Glorious Fire Element İnce Mousepad 43.2 x 38.1 x 0.3 GLO-MP-ELEM-FIRE
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.399,00 TL
Think24
Glorious PC Gaming Race Elements Oyun Mousepad XL - Ateş - Boyut: 380 x 430 x 4 mm - Hibrit Kumaş Yüzey - Köpük Çekirdek - Kaymaz Kauçuk Taban - Masa Paspası - Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.399,00 TL
Glorious Element Ice 43 × 38 cm XL Gri Gaming Mousepad Özellikleri
| Renk | Gri |
| Materyal | Kumaş |
| Yüzey Tipi | Yumuşak |
| Şekil | Dikdörtgen |
| Kalınlık | 3 mm |
| Gaming | |
| Boyut | XL |
| 3D | |
| Baskılı | Hayır |
| Bilek Destekli | |
| Desenli | Hayır |
| Dikiş Seçeneği | Dikişli |
| Genişlik | 38 cm |
| Isıtmalı | Hayır |
| Kablosuz Şarjlı | Hayır |
| Kaymaz | Evet |
| Ortopedik | Hayır |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Taban | Silikon-Kauçuk |
| Yükseklik | 43 cm |
Glorious Element Ice 43 × 38 cm XL Gri Gaming Mousepad Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Glorious Element Ice 43 × 38 cm XL Gri Gaming Mousepad' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Glorious Element Ice 43 × 38 cm XL Gri Gaming Mousepad | KlasseGear Longteng Huoyun 48x40 cm M Gaming Mousepad Siyah | KlasseGear Drakonos Bilek Destekli 48x40 cm Gaming Mousepad Çok Renkli | KlasseGear Tiger Bilek Destekli 48x40 cm Gaming Mousepad Çok Renkli | |
| 646,93 TL | 1.449,90 TL | 1.449,90 TL | 1.449,90 TL | |
| Ölçü | — | 48x40 cm | 48x40 cm | 48x40 cm |
| Renk | Gri | Siyah | Çok Renkli | Çok Renkli |
| Gaming | Evet | |||
| Boyut | XL | M | — | — |



































