Sienna Sienna 11212 Emaye 4 Gözlü Gazlı Set Üstü Siyah Ocak
Kullanım Tipi
Set Üstü
Ürün Tipi
Gazlı
Toplam Göz Sayısı
4 Gözlü
Ocak Yüzeyi
Emaye
Ateşleme Tipi
Düğmeden
Düğme Konumu
Önden
Renk
Siyah
Genişlik
60 cm
Yükseklik
5 cm
Derinlik
52 cm
1.512,11 TL
Domino OcakArçelik OcakKumtel OcakFranke OcakEminçelik OcakAltus OcakSiemens OcakArnell OcakNurgaz OcakProfilo OcakBeko OcakSilverline OcakMiele OcakSamsung OcakBosch OcakVestel OcakFerre OcakRegal OcakSimfer OcakLuxell Ocak
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
buyukarisoy
Sienna 11212 Set Üstü Ocak siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.512,11 TL
Sienna Sienna 11212 Emaye 4 Gözlü Gazlı Set Üstü Siyah Ocak Özellikleri
| Kullanım Tipi | Set Üstü |
| Ürün Tipi | Gazlı |
| Toplam Göz Sayısı | 4 Gözlü |
| Ocak Yüzeyi | Emaye |
| Ateşleme Tipi | Düğmeden |
| Düğme Konumu | Önden |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 60 cm |
| Yükseklik | 5 cm |
| Derinlik | 52 cm |
| Çocuk Kilidi | |
| Dokunmatik | |
| Elektrikli Göz | |
| Gaz Emniyetli | |
| Gazlı Göz | |
| Izgaralı | |
| Kapaklı | |
| Wok Gözü |
Sienna Sienna 11212 Emaye 4 Gözlü Gazlı Set Üstü Siyah Ocak Yorumları
Ürüne Puan Ver
FrankeArçelikTekaVinolaBoschSimferİtimatGl GeneralSiemensTermikelBekoFerreEminçelikLuxellBEKAŞAkatVestelProfiloRegalKumtel
'Sienna Sienna 11212 Emaye 4 Gözlü Gazlı Set Üstü Siyah Ocak' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Sienna Sienna 11212 Emaye 4 Gözlü Gazlı Set Üstü Siyah Ocak | Gunkes Ailipu Alp-12 Lazer Elektrikli Indüksiyon Ocak - Kırmızı | Orgaz Evde Balkonda Bahçede Hafif Pratik Yer Ocak Karartma Yapmaz Canavar Balık Aşçı Ocağı Set Takım | Uyguna-Yakala Kamp Tipi Midi Cep Ocak -YKT.243 | |
| 1.512,11 TL | 1.849,00 TL | 1.850,00 TL | 1.860,00 TL |


























