FSP Performance FSP650-51AAC 650 W Non Modüler Power Supply
Güç
650 W
Bağlantı Tipi
Non Modüler
Mining
RGB
FSP Performance FSP650-51AAC 650 W Non Modüler Power Supply Özellikleri
Güç650 W
Bağlantı TipiNon Modüler
Mining
RGB
FSP Performance FSP650-51AAC 650 W Non Modüler Power Supply Yorumları
Ürüne Puan Ver
Power Supply Benzer Kategoriler
Power Supply Ürünleri
Cisco Pwr-C5-1kwac= - 1000 W
Cisco Pwr-C5-1kwac= - 1000 W
89.950,00 TL
High Power Super GD 1050 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
81.347,00 TL
CetKing Li Kenar Altın 3.1 Pcie 5.1 1200W 80 Artı Altın Modüler Güç Kaynağı Bir Boyut
Thermaltake GF1 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
CetKing C1200 1200W 80 Gold Atx 3.1 Tam Modüler Siyah Güç Kaynağı
Fsp Ürünleri
Fsp Sinus Evo 3000 VA Monofaz 9 Ah Online Güç Kaynağı
FSP Champs 3000 VA 9 Ah Online Güç Kaynağı
Fsp Champk 2000 VA 9 Ah Online Güç Kaynağı
Fsp Champ 2k 2 Kva 1800W (4X12V/9A) Online Ups