Gigabyte GP-P1000GM 1000 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
Güç
1000 W
Boyut
SFX
Bağlantı Tipi
Tam Modüler
Fan Çapı
12 cm
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası
80+ Gold
Mining
Modüler
Evet
Renk
Siyah
Gigabyte GP-P1000GM 1000 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Özellikleri
Güç1000 W
BoyutSFX
Bağlantı TipiTam Modüler
Fan Çapı12 cm
Aydınlatma
Gaming
Güvenlik Sertifikası80+ Gold
Mining
ModülerEvet
RenkSiyah
RGB
Sessiz
Gigabyte GP-P1000GM 1000 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply Yorumları
Ürüne Puan Ver
Power Supply Ürünleri
Cisco Pwr-C5-1kwac= - 1000 W
Cisco Pwr-C5-1kwac= - 1000 W
89.950,00 TL
High Power Super GD 1050 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
81.347,00 TL
CetKing Li Kenar Altın 3.1 Pcie 5.1 1200W 80 Artı Altın Modüler Güç Kaynağı Bir Boyut
Thermaltake GF1 750 W 80+ Gold Tam Modüler Powersupply
CetKing C1200 1200W 80 Gold Atx 3.1 Tam Modüler Siyah Güç Kaynağı