Samsung M471B5273DH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram
Kapasite
4 GB
Bellek Tipi
DDR3
Bellek Hızı
1333 MHz
RAM Sayısı
1x4
RAM Gecikme Süresi
CL9
Bellek Modülü
SODIMM
Pin Sayısı
204
Gerilim Voltajı (VDD)
1.5 V
Bellek Kiti
Tek Modül
Hata Düzeltme
Non-Ecc
673,55 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
8 FİYAT
uygunurunal
Samsung M471B5273DH0-CH9 4 GB 2Rx8 PC3-10600S-09-11-F3 1333 MHz DDR3 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
673,55 TL
UYGUNURUNAL
Samsung M471B5273DH0-CH9 4gb 2rx8 PC3-10600S-09-11-F3 1333 Mhz 1.5V Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
729,00 TL
tirsem
Samsung M471B5273DH0-CK0 4 GB DDR3 1600 MHz CL9 Bellek Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
750,50 TL
idefix
Samsung M471B5273Dh0-Ch9 4 Gb 2Rx8 Pc3-10600S-09-11-F3 1333 Mhz 1.5 V Notebook Ram
Ücretsiz Kargo
751,06 TL
stsofis
Samsung M471B5273DH0-CH9 4 GB 2Rx8 PC3-10600S-09-11-F3 1333 MHz DDR3 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
759,05 TL
e-teknomarket
Samsung M471B5273DH0-CH9 4 GB 2Rx8 PC3-10600S-09-11-F3 1333 MHz DDR3 Notebook Ram
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
790,32 TL
OFISGRUP
Samsung M471B5273DH0-CK0 4 GB Ddr3 1600 Mhz Cl9 Bellek Ram
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
999,00 TL
Samsung M471B5273DH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram Özellikleri
| Kapasite | 4 GB |
| Bellek Tipi | DDR3 |
| Bellek Hızı | 1333 MHz |
| RAM Sayısı | 1x4 |
| RAM Gecikme Süresi | CL9 |
| Bellek Modülü | SODIMM |
| Pin Sayısı | 204 |
| Gerilim Voltajı (VDD) | 1.5 V |
| Bellek Kiti | Tek Modül |
| Hata Düzeltme | Non-Ecc |
| Kullanım Yeri | Laptop |
| Oyuncu | |
| RGB | |
| Soğutuculu |
Samsung M471B5273DH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung M471B5273DH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung M471B5273DH0-CH9 4 GB DDR3 1x4 1333 Mhz Ram | Micron MTA4ATF51264HZ-2G3B2 4 GB DDR4 1x4 2400 MHz Ram | Kingfast 8 GB DDR3 1x8 1600 MHz Ram | Turbox 8GB 1600MHZ DDR3 PC Ram Evorion Oyun ve Tasarım Uyumlu RGB Aydınlatma | |
| 673,55 TL | 1.450,00 TL | 1.463,72 TL | 1.449,00 TL | |
| Kapasite | 4 GB | 4 GB | 8 GB | — |
| Bellek Tipi | DDR3 | DDR4 | DDR3 | — |
| Bellek Hızı | 1333 MHz | 2400 MHz | 1600 MHz | — |
| RAM Sayısı | 1x4 | 1x4 | 1 | — |


































