Dreame Bot D9 Haritalı Moplu Islak Kuru 3000 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lazer-Slam
Mop Seçeneği
Moplu
Emiş Gücü
3000 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Beyaz
Çalışma Süresi
150 dk
Toz Haznesi Kapasitesi
550 ml
Su Haznesi Kapasitesi
290 ml
Pil Kapasitesi
5200 mAh
15.809,07 TL
Dreame Robot SüpürgeDreame Bot Robot SüpürgeDreame L10 Pro Robot SüpürgeHaritalı Robot SüpürgeÇift Fırçalı Robot SüpürgeÇöp İstasyonlu Robot SüpürgeMoplu Robot SüpürgeNeabot Robot SüpürgeReeder Robot SüpürgeXiaomi Robot SüpürgePhilips Robot SüpürgeArçelik Robot SüpürgeFakir Robot SüpürgeTefal Robot SüpürgeKarcher Robot SüpürgeBeko Robot SüpürgeRoborock Robot SüpürgeTcl Robot SüpürgeHomend Robot SüpürgeSamsung Robot Süpürge
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
TeknoRido
Dreame D9 Robot Süpürge 3000 Pa Emiş Gücü Akıllı Navigasyon Düz Zemin Kullanımı İçin
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
15.809,07 TL
Dreame Bot D9 Haritalı Moplu Islak Kuru 3000 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lazer-Slam |
| Mop Seçeneği | Moplu |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Beyaz |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 550 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 290 ml |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Güç | 40 W |
| Ses Seviyesi | 65 dB |
| Seri | Dreame Bot |
| Model | Bot D9 |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Dreame Bot D9 Haritalı Moplu Islak Kuru 3000 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas Yorumları
Ürüne Puan Ver
HobotNeabotMamibotRoborockFakirArieteElectroluxSunnyYuiMideaCoredyTesvorWiamiEcovacsIrobotLiectrouxViomiTaurusTp-linkDolity
'Dreame Bot D9 Haritalı Moplu Islak Kuru 3000 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dreame Bot D9 Haritalı Moplu Islak Kuru 3000 Pa Beyaz Robot Süpürge ve Paspas | Xiaomi Robot Vacuum Mop Pro Haritalı Moplu 2100 Pa Siyah Robot Süpürge ve Paspas | Arçelik S 9680 Çift Fırçalı Kırmızı Robot Süpürge | Xiaomi 8000Pa Yüksek Emiş Gücü Performansı Wi-Fi Akıllı Kontrol Hepa Filtreli Premium Robot Süpürge ve Paspas, Halı Tanıma, Lidar Haritalandırma | Onerous Mutfak Tartısı - Siyah | |
| 15.809,07 TL | 19.995,00 TL | 19.530,00 TL | 19.064,07 TL | |
| Harita Seçeneği | Haritalı | Haritalı | Haritasız | — |
| Haritalama Yöntemi | Lazer-Slam | Lazer | — | — |
| Mop Seçeneği | Moplu | Moplu | Mopsuz | — |
| Emiş Gücü | 3000 Pa | 2100 Pa | — | — |
| Emiş Türü | Islak Kuru | Islak Kuru | Kuru | — |
| Renk | Beyaz | Siyah | Kırmızı | — |
| Çalışma Süresi | 150 dk | 110 dk | 80 dk | — |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 550 ml | 500 ml | 600 ml | — |
| Su Haznesi Kapasitesi | 290 ml | 300 ml | — | — |
| Şarj Süresi | — | 4 saat | 5 saat | — |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh | 3200 mAh | 2850 Mah | — |
| Güç | 40 W | 33 W | 60 W | — |
| Ses Seviyesi | 65 dB | 60 dB | 72 dB | — |
| Seri | Dreame Bot | Xiaomi Robot Vacuum Mop | Arçelik Imperium Robo | — |
| Model | Bot D9 | Mop Pro | Imperium Robo S 9680 | — |



































