Dreame Bot L10S Pro Haritalı Moplu 5300 Pa Gri Robot Süpürge ve Paspas
Harita Seçeneği
Haritalı
Haritalama Yöntemi
Lidar
Mop Seçeneği
Moplu
Emiş Gücü
5300 Pa
Emiş Türü
Islak Kuru
Renk
Gri
Toz Haznesi Kapasitesi
570 ml
Su Haznesi Kapasitesi
270 ml
Şarj Süresi
6 saat
Pil Kapasitesi
5200 mAh
49.469,00 TL
Dreame Robot SüpürgeDreame Bot Robot SüpürgeDreame L10 Pro Robot SüpürgeHaritalı Robot SüpürgeÇift Fırçalı Robot SüpürgeÇöp İstasyonlu Robot SüpürgeMoplu Robot SüpürgeNeabot Robot SüpürgeReeder Robot SüpürgeXiaomi Robot SüpürgePhilips Robot SüpürgeArçelik Robot SüpürgeFakir Robot SüpürgeTefal Robot SüpürgeKarcher Robot SüpürgeBeko Robot SüpürgeRoborock Robot SüpürgeTcl Robot SüpürgeHomend Robot SüpürgeSamsung Robot Süpürge
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Plus Market
Dreame L10S Pro Robot Süpürge - Siyah
Ücretsiz Kargo
49.469,00 TL
Dreame Bot L10S Pro Haritalı Moplu 5300 Pa Gri Robot Süpürge ve Paspas Özellikleri
| Harita Seçeneği | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Mop Seçeneği | Moplu |
| Emiş Gücü | 5300 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru |
| Renk | Gri |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 570 ml |
| Su Haznesi Kapasitesi | 270 ml |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Güç | 60 W |
| Seri | Dreame Bot |
| Model | Bot L10S Pro |
| Çift Fırçalı | |
| Çöp İstasyonlu | |
| Çöpünü Boşaltan | |
| Hepa Filtreli | |
| Kir Algılama | |
| Kullanım Yeri | Sert Zemin-Halı |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| Navigasyonlu | |
| Otomatik Şarj | |
| Sensörlü | |
| Su Hazneli | |
| Şekil | Yuvarlak |
| Toz Hazneli | |
| Zaman Planlayıcı |
Dreame Bot L10S Pro Haritalı Moplu 5300 Pa Gri Robot Süpürge ve Paspas Yorumları
Ürüne Puan Ver
ArieteMideaYeediTesvorWiamiIrobotViomiHobotNeabotMamibotTefalRoborockFakirKingElectroluxSunnyYuiHooverCoredyRobotuya
'Dreame Bot L10S Pro Haritalı Moplu 5300 Pa Gri Robot Süpürge ve Paspas' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dreame Bot L10S Pro Haritalı Moplu 5300 Pa Gri Robot Süpürge ve Paspas | Roborock S8 Plus Haritalı Çöp İstasyonlu Moplu Çift Fırçalı Hepa Filtreli Islak Kuru 6000 Pa Siyah Robot Süpürge | Roborock S7 MaxV Ultra Haritalı Çöp İstasyonlu Moplu 5100 Pa Siyah Robot Süpürge ve Paspas | Roborock S6 Haritalı Moplu Islak Kuru 2000 Pa Beyaz | |
| 49.469,00 TL | 61.370,70 TL | 60.356,07 TL | 59.699,00 TL | |
| Harita Seçeneği | Haritalı | Haritalı | Çoklu Haritalı | Haritalı |
| Haritalama Yöntemi | Lidar | Lidar | Kamera -Lidar | — |
| Mop Seçeneği | Moplu | Moplu | Moplu | Moplu |
| Emiş Gücü | 5300 Pa | 6000 Pa | 5100 Pa | 2000 Pa |
| Emiş Türü | Islak Kuru | Islak Kuru | Islak Kuru | Islak Kuru |
| Renk | Gri | Siyah | Siyah | Beyaz |
| Çalışma Süresi | — | 180 dk | 180 dk | — |
| Toz Haznesi Kapasitesi | 570 ml | 400 ml | 400 ml | — |
| Su Haznesi Kapasitesi | 270 ml | 300 ml | 200 ml | — |
| Şarj Süresi | 6 saat | 6 saat | 6 saat | — |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh | 5200 mAh | 5200 mAh | — |
| Güç | 60 W | 58 W | 74 W | — |
| Ses Seviyesi | — | 67 dB | 67 dB | — |
| Seri | Dreame Bot | Roborock S | Roborock S | Roborock S |
| Model | Bot L10S Pro | S8 Plus | S7 MaxV Ultra | S6 |
Robot Süpürge Benzer Kategoriler
Robot Süpürge Ürünleri

66.624,36 TL

65.199,00 TL


































