Hometech Alfa 10MD 32 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Siyah
RAM
2 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
2 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
0.3 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
Seri
Hometech Alfa
Ekran Çözünürlüğü
1280 x 800
Hometech TabletHometech Klavyeli TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Hometech Alfa 10MD 32 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| Seri | Hometech Alfa |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| İşlemci Türü | MediaTek |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.3 Ghz |
| Vergisiz | |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-400 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Hometech Alfa 10MD 32 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleSamsungXiaomiLenovoEverestHonorConcordVorcomAmazonHuaweiTechnopcGoldmasterAlcatelSunnyMicrosoftIxtechCasperRedwayPhilipsVestel
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri

119.000,00 TL

103.752,00 TL

102.517,46 TL
Hometech Ürünleri

46.999,00 TL

14.266,59 TL






























