Hometech Alfa 10TX 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Gümüş
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 11
Seri
Hometech Alfa
6.245,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
TEKNOMAKS
Hometech Alfa 10TX Pro 64 GB 10.1" Tablet - Gri
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.245,00 TL
Hometech Türkiye
Hometech Alfa 10tx Mtk 8168 2.0ghz Işlemci 4gb Ram 64gb Hafıza 10.1 Ips Ekran Android Tablet
Ücretsiz Kargo
6.499,00 TL
inovio
Hometech Alfa 10tx Mtk 8168 2.0ghz Işlemci 4gb Ram 64gb Hafıza 10.1 Ips Ekran Android Tablet
Ücretsiz Kargo
6.499,00 TL
ernpazarlama
Hometech Alfa 10TX Pro 4 GB 64 GB 10.1" Tablet gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.994,80 TL
Hometech Alfa 10TX 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Gümüş |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Seri | Hometech Alfa |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G52 MC1 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Hometech Alfa 10TX 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Hometech Alfa 10TX 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hometech Alfa 10TX 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş | Samsung Galaxy Tab A6 8 GB Android 1.5 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | Alcatel Smart Tab 7 16 GB Android 1.5 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | Alcatel Smart Tab 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | |
| 6.245,00 TL | 15.999,90 TL | 14.999,00 TL | 15.936,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 7.0 inç | 7.0 inç | 7.0 inç |
| Hafıza | 64 GB | 8 GB | 16 GB | 32 GB |
| Renk | Gümüş | Siyah | Siyah | Siyah |
| RAM | 4 GB | 1.5 GB | 1.5 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 5.0 MP | 0.3 MP | 0.3 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 | Android 5.x (Lollipop) | Android 9.0 (Pie) | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Hometech Alfa | Galaxy Tab A (2016) | Alcatel Smart Tab | Alcatel Smart Tab |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | 1280 x 800 | — | — |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh | 4000 mAh | 2580 mAh | 2580 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | TFT | LCD TN | LCD TN |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Hometech Ürünleri

14.266,59 TL

13.370,00 TL
Hometech Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

16.331,94 TL

16.022,19 TL
































