Hometech Alfa 10TB 64 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Siyah
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10.x
Seri
Hometech Alfa
6.135,06 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
celikteknoloji
Hometech Alfa 10 TB 4 GB 64 GB 10.1" Tablet (Klavyeli) siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.135,06 TL
Hometech Türkiye
Hometech Alfa 10tb 4 Gb 64 Gb 10.1 Klavyeli Oyun Tableti Pubg Destekli
Ücretsiz Kargo
6.499,00 TL
inovio
Hometech Alfa 10TB 4 GB 64 GB 10.1'' Tablet Klavyeli
Ücretsiz Kargo
6.499,00 TL
ERNPAZAR
Hometech tablet
Ücretsiz Kargo
17.584,00 TL
Hometech Alfa 10TB 64 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Seri | Hometech Alfa |
| Ekran Çözünürlüğü | 1200 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G52 MC1 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Hometech Alfa 10TB 64 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Hometech Alfa 10TB 64 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hometech Alfa 10TB 64 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Alcatel Smart Tab 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab A6 8 GB Android 1.5 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | Alcatel 1T 16 GB Android 1 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | |
| 6.135,06 TL | 15.936,00 TL | 15.999,90 TL | 16.691,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 7.0 inç | 7.0 inç | 7.0 inç |
| Hafıza | 64 GB | 32 GB | 8 GB | 16 GB |
| Renk | Siyah | Siyah | Siyah | Siyah |
| RAM | 4 GB | 2 GB | 1.5 GB | 1 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 0.3 MP | 5.0 MP | 2.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP | 3.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x | Android 9.0 (Pie) | Android 5.x (Lollipop) | Android 8.x (Oreo) |
| Seri | Hometech Alfa | Alcatel Smart Tab | Galaxy Tab A (2016) | Alcatel 1T |
| Ekran Çözünürlüğü | 1200 x 800 | — | 1280 x 800 | — |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh | 2580 mAh | 4000 mAh | 2850 Mah |
| Ekran Teknolojisi | IPS | LCD TN | TFT | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz |
| Vergisiz | — | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Hometech Ürünleri

14.266,59 TL

12.761,64 TL
Hometech Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
![CetKing 8 Port Gigabit Poe Switch | Smart Managed | Masa/duvar Montajı ve Fansız Tasarım | 70 W Bütçe ile 8 Poe+ Bağlantı Noktası | Vlan, Igmp, Qos [GS1900-8HP]](https://kkpejrzzynqs.merlincdn.net/resize/200/200/90/products/11527982.jpg)
20.060,70 TL
































