Vorcom QuartzPro 128 GB Android 6 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
128 GB
Renk
Gümüş
RAM
6 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 12
Ekran Çözünürlüğü
1920 x 1200
4.634,56 TL
7 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
7 FİYAT
idefix
Vorcom 10.1 Inc 6 GB Ram 128 GB Hafıza 1920*1200 Ips Ekran 8 Çekirdek İşlemcili Quartzpro Tablet Gri
Ücretsiz Kargo
4.634,56 TL
asyapasifikteknoloji
Vorcom QuartzPro 6 GB 128 GB 10.1" Tablet gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.253,43 TL
Asya Pasifik Teknoloji
Vorcom QuartzPro 6GB/128GB 10.1” 1920*1200 HD IPS Ekran Tablet Kılıf+Ekran Koruyucu Hediyeli
Ücretsiz Kargo
6.299,00 TL
Asya Pasifik Teknoloji
Vorcom 10.1 Inc 6GB Ram 128GB Hafıza 1920*1200 IPS Ekran 8 Çekirdek İşlemcili QuartzPRO Tablet - Gri
Ücretsiz Kargo
6.486,99 TL
Pttavm
Vorcom 10.1 Inc 1920X1200 Ips Ekran 128 Gb Hafıza 6 Gb Ram 8 Çekirdek İşlemcili Quartzpro Tablet
Ücretsiz Kargo
6.505,99 TL
Asya Pasifik Teknoloji
Vorcom QartzPRO Wi-Fi 128 GB 10.1 Tablet
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.799,99 TL
cepdestek7-24
Vorcom QuartzPro 6 GB 128 GB 10.1" Tablet gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.679,04 TL
Vorcom QuartzPro 128 GB Android 6 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 128 GB |
| Renk | Gümüş |
| RAM | 6 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 6000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G72 MP3 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Vorcom QuartzPro 128 GB Android 6 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Vorcom QuartzPro 128 GB Android 6 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Vorcom QuartzPro 128 GB Android 6 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gümüş | Redline Space M10 Pro 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Huawei MatePad T8 16 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Mavi | Lenovo Tab M10 Plus FHD 2.Nesil 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.3 İnç Tablet Gri | |
| 4.634,56 TL | 5.800,00 TL | 5.999,00 TL | 6.719,04 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 10.1 inç | 8.0 inç | 10.3 inç |
| Hafıza | 128 GB | 32 GB | 16 GB | 64 GB |
| Renk | Gümüş | Siyah | Mavi | Gri |
| RAM | 6 GB | 3 GB | 2 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP | 5.0 MP | 5.0 MP | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 2.0 MP | — | 5.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 | Android 11 | EMUI 10 (Android 10 Tabanlı) | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | — | M10 Pro | Matepad | Tab M10 FHD Plus (2.Nesil) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 | 1920 x 1200 | 1280 x 800 | 1920 x 1200 |
| İşlemci Türü | — | — | — | MediaTek |
| Pil Kapasitesi | 6000 mAh | 6000 mAh | 5100 mAh | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | IPS | IPS | TDDI |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 2.00 GHz | 2.00 GHz | 2.30 GHz |




























