Huawei MediaPad T3 10 32 GB Android 2 GB Ram 9.6 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
9.6 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Gri
RAM
2 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 7.x (Nougat)
Seri
MediaPad
9.499,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZHuawei TabletHuawei Klavyeli TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
gsmdunyasi3333
Huawei MediaPad T3 32 GB 9.6" Tablet
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.499,00 TL
koçlar grup ticaret
Huawei Mediapad T3 32GB 9.6" IPS Tablet
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
20.898,00 TL
Huawei MediaPad T3 10 32 GB Android 2 GB Ram 9.6 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 9.6 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.x (Nougat) |
| Seri | MediaPad |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 4800 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.40 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 308 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Huawei MediaPad T3 10 32 GB Android 2 GB Ram 9.6 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleSamsungXiaomiLenovoHometechEverestHonorConcordVorcomAmazonTechnopcGoldmasterAlcatelSunnyMicrosoftIxtechCasperRedwayPhilipsVestel
'Huawei MediaPad T3 10 32 GB Android 2 GB Ram 9.6 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Huawei MediaPad T3 10 32 GB Android 2 GB Ram 9.6 İnç Tablet Gri | Philips M9 S410J 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | TCL Tab 10L 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş | |
| 9.499,00 TL | 20.898,00 TL | 20.403,00 TL | 19.999,90 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 9.6 inç | 10.1 inç | 10.1 inç | 8.0 inç |
| Hafıza | 32 GB | 32 GB | 32 GB | 32 GB |
| Renk | Gri | Gri | Siyah | Gümüş |
| RAM | 2 GB | 3 GB | 2 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 5.0 MP | 2.0 MP | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.x (Nougat) | Android 9.0 (Pie) | Android 11 | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | MediaPad | — | — | Galaxy Tab A (2019) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | 1920 x 1200 | 800 x 1280 | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 4800 mAh | 5000 mAh | 4080 mAh | 5100 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | — | IPS | TFT |
| CPU Frekansı | 1.40 GHz | 2.00 GHz | 1.30 Ghz | 2.00 GHz |
| Vergisiz | — | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Huawei Ürünleri

23.399,00 TL

21.999,00 TL
Huawei Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Huawei Akıllı BileklikHuawei LaptopHuawei Watch Gt 3 Pro Akıllı SaatHuawei PowerbankHuawei TelefonHuawei Access PointHuawei MonitörHuawei TartıHuawei Şarj AletiHuawei ModemHuawei MouseHuawei Kablolu KulaklıkHuawei Bluetooth MouseHuawei RouterHuawei Akıllı SaatHuawei Watch Gt Runner Akıllı SaatHuawei Watch Gt Akıllı SaatHuawei Watch Gt 3 Akıllı SaatHuawei Watch Ultimate Akıllı SaatHuawei Watch Fit 2 Akıllı Saat

































