NPO SSA MID8017TB 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Pembe
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
8.0 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Pembe
RAM
2 GB
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 11
Ekran Çözünürlüğü
1200 x 800
Pil Kapasitesi
3500 mAh
3.519,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli TabletTcl Tablet
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Teknoraks
NPO 8" IPS Ekran Android 13.0 A133P 1.8GHz Antişok Çocuk Tableti, Kids Tablet (4GB RAM - 64 GB Kapasite, Pembe, 8 İnç)
Ücretsiz Kargo
3.519,00 TL
teknoraks
Npo 8" IPS Ekran 4gb 64GB Android 13.0 A133P 1.8ghz Antişok Çocuk Tableti, Kids Tablet Pembe RS407+
Ücretsiz Kargo
3.899,00 TL
NPO SSA MID8017TB 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Pembe Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Pembe |
| RAM | 2 GB |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1200 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 3500 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.50 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
NPO SSA MID8017TB 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Pembe Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleSamsungXiaomiLenovoHometechEverestHonorConcordVorcomAmazonHuaweiTechnopcGoldmasterAlcatelSunnyMicrosoftIxtechCasperRedwayPhilips
'NPO SSA MID8017TB 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Pembe' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
NPO SSA MID8017TB 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Pembe | Hometech Alfa 7MRC Premium 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Altın | Hometech Alfa 7 MRC 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Mavi | Hometech Alfa 7LM 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Lacivert | |
| 3.519,00 TL | 3.499,00 TL | 3.499,00 TL | 3.499,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç | 7.0 inç | 7.0 inç | 7.0 inç |
| Hafıza | 32 GB | 32 GB | 32 GB | 32 GB |
| Renk | Pembe | Altın | Mavi | Lacivert |
| RAM | 2 GB | 2 GB | 2 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | — | 2.0 MP | — | 2.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 0.3 MP | — | 0.3 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 | Android 10.x | Android 10.x | Android 10 Go |
| Seri | — | Hometech Alfa | Hometech Alfa | Hometech Alfa |
| Pil Kapasitesi | 3500 mAh | 3500 mAh | 3500 mAh | 2100 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | LCD TN | — | IPS |
| CPU Frekansı | 1.50 GHz | 1.50 GHz | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz |
| Vergisiz | — |































