Technopc Ultrapad UP10.S36LA 64 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Siyah
RAM
3 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 9.0 (Pie)
Seri
Technopc Ultrapad
Technopc TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Technopc Ultrapad UP10.S36LA 64 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 3 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Technopc Ultrapad |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| İşlemci Türü | Unisoc |
| Pil Kapasitesi | 6000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.60 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | PowerVR GE8322 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| Type C | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Technopc Ultrapad UP10.S36LA 64 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleSamsungXiaomiLenovoHometechHonorEverestConcordVorcomAmazonHuaweiGoldmasterAlcatelSunnyMicrosoftIxtechCasperRedwayPhilipsVestel
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri

103.752,00 TL

102.517,46 TL
Technopc Ürünleri

295.751,55 TL

195.696,00 TL

183.546,44 TL
























