Vestel V Tab Z1 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Siyah
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10.x
Seri
Vestel V TAB
3.499,00 TL
10 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
10 FİYAT
idefix
Vestel V Tab Z1 A Tablet Siyah
Ücretsiz Kargo
3.499,00 TL
idefix
Vestel V Tab Z1 A Tablet Siyah
Ücretsiz Kargo
4.170,03 TL
idefix
Vestel V Tab Z1 A Tablet Siyah
Ücretsiz Kargo
4.659,00 TL
Altınoğlu-Vestel Yetkili Online Bayi
Vestel TABLET V TAB Z1 A
Ücretsiz Kargo
4.695,00 TL
idefix
Vestel V Tab Z1 A Tablet Siyah
Ücretsiz Kargo
4.711,05 TL
idefix
Vestel V Tab Z1 A Tablet Siyah
Ücretsiz Kargo
4.899,00 TL
ceyizmagazasi
Vestel V Tab Z1 A 4 GB 64 GB 10.1" IPS Tablet siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
6.597,91 TL
Vestel V Tab Z1 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Seri | Vestel V TAB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G52 MC1 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Vestel V Tab Z1 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Vestel V Tab Z1 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Vestel V Tab Z1 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Lenovo Tab M8 32 GB Android 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gri | TCL 10 Tab Max 64 GB Android 4 GB Ram 10.3 İnç Tablet Mavi | Alcatel Smart Tab 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | |
| 3.499,00 TL | 14.999,00 TL | 14.222,72 TL | 14.487,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 8.0 inç | 10.3 inç | 7.0 inç |
| Hafıza | 64 GB | 32 GB | 64 GB | 32 GB |
| Renk | Siyah | Gri | Mavi | Siyah |
| RAM | 4 GB | 3 GB | 4 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 5.0 MP | 13.0 MP | 0.3 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 2.0 MP | 8.0 MP | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x | Android 9.0 (Pie) | Android 10.x | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Vestel V TAB | Tab M8 HD (2) | Tcl Tab 10 | Alcatel Smart Tab |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | 1280 x 800 | 2000 x 1200 | — |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh | 5100 mAh | 8000 mAh | 2580 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | IPS | IPS | LCD TN |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 2.00 GHz | 2.00 GHz | 1.30 Ghz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Vestel Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

17.930,40 TL

17.875,00 TL




























