Bosch KDN76AWE0N 542 lt No Frost Çift Kapılı Buzdolabı Beyaz
Enerji Sınıfı
E
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Üstten Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
542 lt
Dondurucu Net Hacmi
124 lt
Soğutucu Net Hacmi
418 lt
101.338,95 TL
Bosch Siyah BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıBosch No Frost BuzdolabıBosch Gri BuzdolabıBosch 4 Kapılı BuzdolabıBosch BuzdolabıBosch A Sınıfı BuzdolabıBosch Siyah Cam BuzdolabıBosch Inox BuzdolabıA Sınıfı BuzdolabıA+++ BuzdolabıStatik BuzdolabıSiemens BuzdolabıNo Frost BuzdolabıGrundig BuzdolabıAnkastre BuzdolabıElectrolux BuzdolabıAltus No Frost BuzdolabıDaewoo BuzdolabıSamsung No Frost Buzdolabı
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
turkuaztrade
Bosch KDN76AWE0N 542 LT No-Frost Çift Kapılı Buzdolabı
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
101.338,95 TL
Bosch KDN76AWE0N 542 lt No Frost Çift Kapılı Buzdolabı Beyaz Özellikleri
| Enerji Sınıfı | E |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 542 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 124 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 418 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 278 kWh |
| Derinlik | 84 cm |
| Genişlik | 75 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Bosch KDN76AWE0N 542 lt No Frost Çift Kapılı Buzdolabı Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
SiemensVestelLiebherrBekoArçelikProfiloSamsungMieleRegalDaewooLgFinluxAltusWindsorSegSilverlineGrundigTekaVestfrostUğur
'Bosch KDN76AWE0N 542 lt No Frost Çift Kapılı Buzdolabı Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch KDN76AWE0N 542 lt No Frost Çift Kapılı Buzdolabı Beyaz | Siemens KG36NNLE0N Çift Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 305 lt Modern Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Siemens KD76NAWE0N Çift Kapılı No Frost E 542 lt Rustik Beyaz Üstten Donduruculu Kombi Tipi Buzdolabı | Beko 191625 EI 4 Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 572 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı | |
| 101.338,95 TL | 103.137,10 TL | 104.391,88 TL | 102.609,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | E | E | E | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | 4 Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Gardrop Tipi |
| Dondurucu Yeri | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz | — | Beyaz | İnox |
| Toplam Hacim | 542 lt | 305 lt | 542 lt | 572 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 124 lt | 89 lt | — | 196 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 418 lt | — | — | 376 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 41 dB | 42 dB | — | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 | 4 | — | 2 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 278 kWh | 235 kWh | — | 414 kWh |
| Derinlik | 84 cm | 66 cm | — | 70 cm |
| Genişlik | 75 cm | 60 cm | — | 90 cm |
| Yükseklik | 186 cm | 186 cm | — | 182 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Rustik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

137.691,00 TL

128.679,00 TL
Bosch Ürünleri
Bosch Buzdolabı Ürünleri

96.030,00 TL

91.994,00 TL
İlgili Diğer Ürünler
Bosch Kıyma MakinesiBosch Bulaşık MakinesiBosch 9 kg Kurutma MakinesiBosch Kurutma MakinesiBosch KlimaBosch Derin DondurucuBosch Düdüklü TencereBosch Su SebiliBosch Şarjlı Dikey SüpürgeBosch Dikey SüpürgeBosch Kablosuz Dikey SüpürgeBosch MikrodalgaBosch Filtre Kahve MakinesiBosch Basınçlı Yıkama MakinesiBosch OcakBosch Buharlı ÜtüBosch ÇaycıBosch TartıBosch KombiBosch Tost Makinesi






























