Miele K 2802 Tek Kapılı A+ Enerji Sınıfı 467 lt Modern Ankastre Buzdolabı
Enerji Sınıfı
A+
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Tek Kapılı
Kullanım Türü
Ankastre
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
467 lt
Kontrol Paneli
Dijital
Ses Seviyesi
40 dB
Soğutucu Raf Adedi
3
Derinlik
62 cm
Benzer Ürünler

Siemens CI30RP02 Tek Kapılı Nofrost E Enerji Sınıfı 467 lt Modern Gri Ankastre Buzdolabı
390.332,54 TL

Arçelik A 1042 PTS Tek Kapılı A+ Enerji Sınıfı 128 lt Solo Buzdolabı
26.500,00 TL

Liebherr IKV 3224 Tek Kapılı Statik A++ Enerji Sınıfı 279 lt Üstten Donduruculu Ankastre Kombi Tipi Buzdolabı
78.112,97 TL
Miele BuzdolabıMiele Ankastre BuzdolabıA Sınıfı BuzdolabıA+++ BuzdolabıStatik BuzdolabıSiemens BuzdolabıNo Frost BuzdolabıGrundig BuzdolabıAnkastre BuzdolabıElectrolux BuzdolabıAltus No Frost BuzdolabıDaewoo BuzdolabıSamsung No Frost BuzdolabıBosch Siyah BuzdolabıBosch Çift Kapılı BuzdolabıRegal No Frost BuzdolabıArçelik No Frost BuzdolabıFranke Buzdolabı600 lt BuzdolabıSiemens Çift Kapılı Buzdolabı
Miele K 2802 Tek Kapılı A+ Enerji Sınıfı 467 lt Modern Ankastre Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Tek Kapılı |
| Kullanım Türü | Ankastre |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 467 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Derinlik | 62 cm |
| Genişlik | 75.6 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Miele K 2802 Tek Kapılı A+ Enerji Sınıfı 467 lt Modern Ankastre Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
VestelSiemensLiebherrBoschBekoRegalArçelikProfiloSamsungAltusDaewooGrundigLgFinluxVestfrostWindsorSegSilverlineTekaUğur


























