Makita 4351CT 720 W 2800 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
720 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
2800 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
800 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
135 mm
Metal Kesim Kapasitesi
10 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
2.4 kg
14.312,46 TL
Makita Dekupaj TesterePiranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Tophan Makina
Makita 4351CT Sarkaç Hareketli 720 Watt Dekupaj Testere
Ücretsiz Kargo
14.312,46 TL
Makita 4351CT 720 W 2800 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 720 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 2800 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 800 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 135 mm |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 2.4 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Kablo Uzunluğu | 2.5 m |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Makita 4351CT 720 W 2800 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Makita 4351CT 720 W 2800 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Makita 4351CT 720 W 2800 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Makita JV101DWAE 2850 devir/dk Akülü Şarjlı Kablosuz Dekupaj Testere | Bosch Dekupaj Testere Makinesi Gst 700 - 06012A7020 | CetKing MS20 Moto-Saw Tezgahüstü Kıl Testere (Dekupaj Testeresi), 1 Bağlantı Parçası + 5 Aksesuar, Alaşım Çelik Bıçak | |
| 14.312,46 TL | 18.026,54 TL | 15.350,31 TL | 15.779,81 TL | |
| Motor Tipi | Elektrikli | Şarjlı | — | — |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Akülü | — | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablosuz | — | — |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 135 mm | 65 mm | — | — |
| Metal Kesim Kapasitesi | 10 mm | 2 mm | — | — |































