Arçelik 2081 EI Multimode Çekmeceli Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
No Frost
Çekmece Sayısı
8 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
F
Net Hacim
240 lt
Renk
Gri
Ses Seviyesi
39 dB
Arçelik Derin DondurucuArçelik 8 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 7 Çekmeceli Derin DondurucuArçelik 6 Çekmeceli Derin DondurucuProfilo Derin DondurucuSimfer Derin DondurucuBosch Derin DondurucuRegal Derin DondurucuKeysmart Derin DondurucuSiemens Derin DondurucuIndesit Derin DondurucuHotpoint-ariston Derin DondurucuSunny Derin DondurucuHoover Derin DondurucuA+ Derin DondurucuUğur Derin Dondurucu Sandık Tipi3 Çekmeceli Derin DondurucuBeko Derin DondurucuA+++ Derin Dondurucu100 lt Derin Dondurucu
Arçelik 2081 EI Multimode Çekmeceli Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | No Frost |
| Çekmece Sayısı | 8 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | F |
| Net Hacim | 240 lt |
| Renk | Gri |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Yükseklik | 185 cm |
| Derinlik | 65.5 cm |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı |
Arçelik 2081 EI Multimode Çekmeceli Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
Derin Dondurucu Benzer Kategoriler
Derin Dondurucu Ürünleri

251.599,00 TL

119.002,00 TL
Arçelik Ürünleri
Arçelik Derin Dondurucu Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Arçelik Çay MakinesiArçelik Bulaşık MakinesiArçelik KlimaArçelik Klima 12000Arçelik 9 kg Kurutma MakinesiArçelik Kurutma MakinesiArçelik Portatif KlimaArçelik Klima 18000Arçelik Klima 24000Arçelik Su SebiliArçelik TelevizyonArçelik No Frost BuzdolabıArçelik BuzdolabıArçelik Şarjlı Dikey SüpürgeArçelik Kablosuz Dikey SüpürgeArçelik Kablolu Dikey SüpürgeArçelik Çift Kapılı BuzdolabıArçelik Siyah BuzdolabıArçelik Tek Kapılı BuzdolabıArçelik Gri Buzdolabı























