Dijitsu DSD100 100 lt Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz
Ürün Tipi
Sandık Tipi
Dondurucu Tipi
Statik
Çekmece Sayısı
2 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Yatay
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
F
Net Hacim
100 lt
Renk
Beyaz
Kontrol Paneli
Analog
12.500,00 TL
Dijitsu Derin DondurucuArçelik Derin DondurucuProfilo Derin DondurucuSimfer Derin DondurucuBosch Derin DondurucuRegal Derin DondurucuKeysmart Derin DondurucuSiemens Derin DondurucuIndesit Derin DondurucuHotpoint-ariston Derin DondurucuSunny Derin DondurucuHoover Derin DondurucuA+ Derin DondurucuUğur Derin Dondurucu Sandık Tipi3 Çekmeceli Derin DondurucuBeko Derin DondurucuA+++ Derin Dondurucu100 lt Derin DondurucuDaewoo Derin DondurucuVestel Derin Dondurucu
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ÇALIŞKAN AVM
Dijitsu DSD100 Sandık Tipi Derin Dondurucu 100 lt F Enerji Sınıfı ile Beyaz Renk
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
12.500,00 TL
Dijitsu DSD100 100 lt Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz Özellikleri
| Ürün Tipi | Sandık Tipi |
| Dondurucu Tipi | Statik |
| Çekmece Sayısı | 2 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Yatay |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | F |
| Net Hacim | 100 lt |
| Renk | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 211 Kwh |
| Genişlik | 54.5 cm |
| Yükseklik | 85 cm |
| Derinlik | 49.5 cm |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı | |
| Wifi |
Dijitsu DSD100 100 lt Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Dijitsu DSD100 100 lt Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Dijitsu DSD100 100 lt Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz | Beko 7031 MB Statik F Enerji Sınıfı 95 lt Yatay Solo Sandık Tipi Mini Derin Dondurucu Beyaz | Sunday SND 6001 Statik 6 Çekmeceli Enerji Sınıfı 200 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | Arçelik 2104 D Statik A+ Enerji Sınıfı 104 lt Yatay Solo Sandık Tipi Mini Derin Dondurucu Beyaz | |
| 12.500,00 TL | 14.199,55 TL | 13.850,00 TL | 15.436,00 TL | |
| Ürün Tipi | Sandık Tipi | Sandık Tipi | Çekmeceli | Sandık Tipi |
| Dondurucu Tipi | Statik | Statik | Statik | Statik |
| Çekmece Sayısı | 2 Çekmeceli | — | 6 Çekmeceli | — |
| Boyut | Büyük | Mini | Büyük | Mini |
| Kullanım Şekli | Yatay | Yatay | Dikey | Yatay |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | A+ |
| Net Hacim | 100 lt | 95 lt | 200 lt | 104 lt |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Analog | Analog |
| Ses Seviyesi | 38 dB | 37 dB | 43 dB | 41 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 211 Kwh | 209 kWh | — | 292 kWh |
| Genişlik | 54.5 cm | 54 cm | 54 cm | 53.7 cm |
| Yükseklik | 85 cm | 84 cm | 147 cm | 185 cm |
| Derinlik | 49.5 cm | 59 cm | 59 cm | 61 cm |
Derin Dondurucu Benzer Kategoriler
Derin Dondurucu Ürünleri
Dijitsu Ürünleri
Dijitsu Derin Dondurucu Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Dijitsu AirfryerDijitsu Su SebiliDijitsu TelevizyonDijitsu BuzdolabıDijitsu VantilatörDijitsu MikrodalgaDijitsu Kule Tipi VantilatörDijitsu Hava TemizleyiciDijitsu TelefonDijitsu Çamaşır MakinesiDijitsu 12 Kg Çamaşır MakinesiDijitsu KettleDijitsu KlimaDijitsu LED TVDijitsu TV KumandasıDijitsu Bulaşık MakinesiDijitsu 65 İnç TvDijitsu 40 İnç Android TvDijitsu 43 İnç Smart TvDijitsu 55 İnç Tv






























