Hometech Alfa 10MA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
16 GB
Renk
Siyah
RAM
2 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
2 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
0.3 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
Seri
Hometech Alfa
Ekran Çözünürlüğü
1280 x 800
16.728,36 TL
Hometech TabletHometech Klavyeli TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
idefix
Hometech Alfa 10MA 16GB 10.1" 3g Sim Kartlı Tablet
Ücretsiz Kargo
16.728,36 TL
Hometech Alfa 10MA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 16 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| Seri | Hometech Alfa |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| İşlemci Türü | MediaTek |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.30 Ghz |
| Vergisiz | |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-400 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Hometech Alfa 10MA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleSamsungXiaomiLenovoEverestHuaweiConcordTechnopcHonorAmazonVorcomGoldmasterSunnyTclAlcatelDenverElephonePhilipsVestelSoultech
'Hometech Alfa 10MA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Hometech Alfa 10MA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Altın | Apple iPad Mini 6.Nesil (MK7M3TU/A) 64 GB iPadOS Mini 4 GB Ram 8.3 İnç Tablet Gri | |
| 16.728,36 TL | 19.999,90 TL | 19.999,90 TL | 20.854,03 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | İpados |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 8.0 inç | 10.1 inç | 8.3 inç |
| Hafıza | 16 GB | 32 GB | 32 GB | 64 GB |
| Renk | Siyah | Gümüş | Altın | Gri |
| RAM | 2 GB | 2 GB | 2 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 8.0 MP | 8.0 MP | 12.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP | 2.0 MP | 5.0 MP | 12.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | 6 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | — | Android 9.0 (Pie) | Android 9.0 (Pie) | İpadOS 15 |
| Seri | Hometech Alfa | Galaxy Tab A (2019) | Galaxy Tab A 10.1 | İpad Mini 6 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | 1280 x 800 | 1920 x 1200 | 2266 x 1488 |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh | 5100 mAh | 6150 mAh | — |
| Ekran Teknolojisi | IPS | TFT | TFT | IPS |
| CPU Frekansı | 1.30 Ghz | 2.00 GHz | 1.8 Ghz | 2.93 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Hometech Ürünleri

14.410,35 TL

10.899,00 TL
Hometech Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

24.034,00 TL

24.000,00 TL

24.000,00 TL





























